Właściwy dobór klasy kompresji

Odpowiedni dobór rozmiaru i stopnia ucisku wyrobów kompresyjnych wymaga indywidualnej diagnozy i oceny stopnia dysfunkcji układu żylnego. Poniższe informacje pomogą we właściwym doborze produktu. 

czytaj całość »

Polecane produkty

Medi duomed®, pończochy Medi duomed®, pończochy
Producent: Medi
Cena:

173,99 zł

szt.
zobacz więcej
Medi duomed®, rajstopy Medi duomed®, rajstopy
Producent: Medi
Cena:

214,99 zł

szt.
zobacz więcej
Medi Mediven Angio Medi Mediven Angio
Producent: Medi
Cena:

189,90 zł

szt.
zobacz więcej
Medi Mediven Comfort, podkolanówki Medi Mediven Comfort, podkolanówki
Producent: Medi
Cena:

201,00 zł

szt.
zobacz więcej
Medi Mediven Comfort, pończochy Medi Mediven Comfort, pończochy
Producent: Medi
Cena:

252,49 zł

szt.
zobacz więcej
Medi Mediven Comfort, rajstopy Medi Mediven Comfort, rajstopy
Producent: Medi
Cena:

319,99 zł

szt.
zobacz więcej
Medi Mediven Elegance, podkolanówki Medi Mediven Elegance, podkolanówki
Producent: Medi
Cena:

201,00 zł

szt.
zobacz więcej
Medi Mediven Elegance, pończochy Medi Mediven Elegance, pończochy
Producent: Medi
Cena:

257,00 zł

szt.
zobacz więcej
Medi Mediven Elegance, rajstopy Medi Mediven Elegance, rajstopy
Producent: Medi
Cena:

304,00 zł

szt.
zobacz więcej

Wyroby kompresji uciskowej

Szukasz sprawdzonego sposobu na żylaki? Towarzyszy Ci uczucie zmęczonych, ciężkich nóg? Masz wrażenie, że w Twoim ciele zbiera się nadmiar wody? A może jesteś w ciąży i nie wiesz jak pozbyć się obrzękniętych łydek? Jeśli tak – jesteś w dobrym miejscu! Prowadzimy sklep internetowy z produktami uciskowymi. Znajdziesz u nas niezwykle skuteczne podkolanówki, pończochy oraz rajstopy uciskowe, które pomogą Ci pokonać dolegliwości bólowe kończyn dolnych. 

Jako specjaliści w zakresie produktów uciskowych wiemy doskonale, że problemy z żylakami czy obrzękiem nóg dotyczą w równym stopniu zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Dlatego też rajstopy, pończochy oraz podkolanówki kompresyjne, które znajdziesz w naszym asortymencie, proponujemy nie tylko w damskich, ale też męskich wersjach. Umożliwiamy również ich dobór z uwzględnieniem m.in. konkretnego rozmiaru, materiału użytego do produkcji, koloru bądź klasy ucisku. Oferujemy także profesjonalne doradztwo – pomagamy dobrać produkt w zależności od potrzeb czy stopnia dolegliwości – tak, aby spełniał on swoje lecznicze funkcje.

Współpracujemy tylko z najlepszymi, polskimi i europejskimi producentami wyrobów kompresji uciskowej: Sigvaris, Medi, Thuasne, Juzo i Pani Teresa. To właśnie dzięki nim możemy zagwarantować wysoką jakość sprzedawanych produktów. Dysponujemy zarówno wyrobami profilaktycznymi (artykuły uciskowe 1 stopnia), jak i medycznymi (2, 3 i 4 klasa ucisku). Oferujemy także różnego rodzaju akcesoria pomocnicze ułatwiające zakładanie m.in. stożki czy gumowe rękawice.

Wyroby ortopedyczne

Uzupełnieniem asortymentu medycznego naszego sklepu są wyroby ortopedyczne. Znajdziecie Państwo u nas zarówno proste temblaki, opaski ale także pasy stomijne, pasy brzuszne, ortezy czy gorsety. Każdy problem ortopedyczny znajdzie u nas rozwiązanie.

Zapraszamy do zakupów!

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl